21.11.2017 р.
Голодомор – страшна правда України!
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Щороку Україна схиляє голови перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років. Колективний голод, холод, біль, страждання, смерть і досі кровоточать у серцях тих, хто пережив страшні роки, а тепер дістав можливість розповідати, свідчити, переконувати.
21 листопада 2017 року учні 7 класу зі своїм класним керівником Любиченко О.В. відвідали сільську бібліотеку, де і відбулася виховна година, присвячена 85-ій річниці Дня пам’яті жертв Голодомору.
Читати далі | Переглянути фото
14.10.2017 р.
На березі Сули позмагаймось, козаки!
Роменщино, – козацький край оспіваний,
Колиска отамана Калниша.
Легендою віків давно овіяна
Його незламна воля і душа.
14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день відзначають одразу декілька свят. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з Указом Президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.
Отож недаремно саме в переддень цього свята на березі славної річки Сули зібрались 4 команди, щоб позмагатись у спритності, силі та витривалості. Серед них і команда «Патріоти» Пустовійтівської школи.
Читати далі | Переглянути фото
18.02.2017 р.
Екологічна грамотність – вимога часу
Школа ставить перед педагогами завдання по формуванню сучасного компетентного погляду учня на явища і процеси, що відбуваються у природі та суспільстві. Екологічна грамотність – це вміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення значення навколишнього середовища для життя і здоров’я людей.
Формування екологічного мислення та екологічної культури особистості здійснюється на уроках біології та екології. Важливо, щоб учні розуміли наслідки людської діяльності, відповідально ставилися до збереження оточуючого середовища. Значною мірою цьому сприяє позакласна робота.
В рамках районного семінару заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи у нашій школі була організована виставка виробів із вторинної сировини «Незвичайне зі звичайного».
Читати далі | Переглянути фото
17.02.2017 р.
Семінар-практикум для заступників директорів шкіл Роменського району
Висока якість навчального процесу у школі можлива тількі тоді, коли в керівника достатньо фактів та спостережень для аналізу та відповідних висновків. Саме внутрішкільний контроль є джерелом інформації для прийняття управлінських рішень та їх координації й виконання.
Питанню здійснення внутрішкільного контрою у загальноосвітньому навчальному закладі був присвячений семінар-практикум для заступників директорів шкіл Роменського району, який був проведений 17 лютого 2017 року на базі Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського.
Читати далі | Переглянути фото | Переглянути відео
23.10.2016 р.
Форум учнівської молоді
Ми живемо у час суспільних змін, глибокого осмислення життя. І тому особливої актуальності набуває виховання громадянина. Лише переймаючись інтересами, ідеалами свого народу, усвідомлюючи свою національну неповторність і самобутність, людина стає зрілою особистістю, справжнім патріотом, творцем своєї долі та долі своєї Батьківщини. Національно-патріотичне виховання є стержнем усієї навчально-виховної роботи в школі, є провідною ідеєю сучасної школи, що реалізується в урочній та позаурочній діяльності.
З 18 по 20 жовтня 2016 р. в м. Києві проходив Всеукраїнський форум патріотичних справ учнівської молоді «Ми – українці!» з метою національно-патріотичного виховання юних громадян України, відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. Даний захід було організовано Міністерством освіти і науки України у співпраці з Українським інститутом національної пам’яті, Національним музеєм історій України в Другій світовій війні, громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді.
Читати далі | Переглянути фото